tło ośmiornica ośmiornica Szukasz dobrego OPROGRAMOWANIA? Z nami wypłyniesz na szerokie wody! Szukasz dobrego OPROGRAMOWANIA? Z nami wypłyniesz na szerokie wody!
kropla kropla kropla kropla kropla kropla kropla kropla kropla kropla kropla

Oprogramowanie dedykowane

Nadszedł czas na rozwój firmy? Masz pomysł na aplikację webową, ale nie wiesz od czego zacząć? Odezwij się do nas, a pomożemy Ci zaprojektować i stworzyć profesjonalną aplikację.

Aplikacje webowe znacząco optymalizują procesy w każdej dziedzinie biznesu!

Mobilność jest bardzo ważnym aspektem dla wszystkich - praktycznie każdy używa telefonu lub tabletu w życiu codziennym czy w pracy. Dlatego istotne jest wygodne korzystanie z aplikacji.

Jeżeli zależy Ci na pozyskaniu klientów stwórz z nami aplikację mobilną, która to umożliwi!

Prowadzisz firmę i chciałbyś stworzyć aplikację desktopową, która ułatwi pracę, a Twoi pracownicy będą mogli używać jej bezpośrednio na swoich komputerach?

Dedykowana aplikacja desktopowa usprawni działanie Twojej firmy – sam się przekonaj!

Twój pomysł wymaga stworzenia nietypowego prototypu urządzenia elektronicznego? Potrzebujesz opracować rozwiązanie IoT i nie wiesz od czego zacząć? Chętnie podejmiemy się tego wyzwania!

Możemy stworzyć prototyp urządzenia dla Ciebie i połączyć go z Twoim systemem.

Ośmiornica w kapeluszu

Masz pomysł
na startup?

Chciałbyś stworzyć własny startup, ale nie wiesz od czego zacząć? Zgłoś się do nas! Przeanalizujemy Twój pomysł, doradzimy, wybierzemy odpowiednią technologię i zrealizujemy dla Ciebie wstępny projekt (MVP), aby sprawdzić, jak Twój produkt zachowuje się na rynku. Zajmiemy się także jego utrzymaniem i rozwojem.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w rozwijaniu startupów i tworzeniu zaawansowanych systemów dla różniej wielkości firm, jesteśmy w stanie zbudować system dopasowany do potrzeb Twoich klientów - zarówno dla małych rozwiązań, jak i dla systemów klasy korporacyjnej.

Opracowaliśmy własną platformę AlkonMVC oraz metodologię, dzięki której możemy w bardzo krótkim czasie zbudować odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie.

W RAMACH WSPÓŁPRACY OFERUJEMY:
Analizę projektu
Doradztwo
Opracowanie specyfikacji
Projekt UI/UX
Stworzenie MVP
Utrzymanie systemu

Jak pracujemy?

Pracę rozpoczynamy od poznania potrzeb Klienta i zrozumienia jakie problemy próbuje rozwiązać wdrażając nowy system. Często się zdarza, że pierwotne założenia projektu dostarczone przez Klienta nie rozwiązują jego problemów, dlatego już na tym etapie staramy się doradzić w kwestii logiki biznesowej oraz optymalizacji procesów. Po wstępnej analizie rozwiązania opracowujemy specyfikację projektu.

W naszych projektach staramy się polegać na metodykach zwinnych (Agile, Scrum, Lean), przez co pracujemy iteracyjnie, tzn. dostarczamy działające wersje oprogramowania w krótkich cyklach do weryfikacji. Daje to możliwość stałego wglądu Klienta w tworzenie oprogramowania i modyfikację części funkcjonalności na wczesnym etapie zaawansowania prac.

W pierwszej kolejności doradzamy opracowanie początkowej wersji systemu zawierającej tylko najważniejsze funkcjonalności (MVP), aby sprawdzić, jak system radzi sobie w warunkach produkcyjnych. Następnie przetwarzamy informacje zwrotne uzyskane od użytkowników i planujemy kolejne iteracje, by w jak największym stopniu spełnić oczekiwania Klienta.

Jeśli chodzi o rozliczenia dostosujemy się do Twoich potrzeb. Możemy rozliczać się zarówno w modelu projektowym (bazującym na wycenie opracowanej specyfikacji), jak i godzinowym (gdzie możesz dowolnie rozporządzać realizowanymi funkcjonalnościami i kosztami).

Microsoft Partner
Jak pracujemy?

Wykorzystywane technologie

Systemy
webowe

Kilkanaście lat spędzonych na tworzeniu systemów webowych pozwala nam stosować szeroką gamę rozwiązań i technologii. Mamy doświadczenie w projektowaniu aplikacji dedykowanych pod danego Klienta, jak i zaawansowanych systemów stworzonych z myślą o sprzedaży w modelu SaaS (Software As a Service). Dla każdego Klienta dobieramy odpowiednią technologię w zależności od jego potrzeb . Mamy opracowaną własną platformę AlkonMVC, dzięki której możemy zredukować czas potrzebny na opracowanie systemu do minimum.

Jak utrzymujemy systemy naszych Klientów? Wszystko zależy od konkretnych potrzeb - posiadamy własne serwery dedykowane, platformę hostingową, VPS oraz rozwiązania typu Private i Public Cloud. Jako partner firmy Microsoft mamy możliwość utrzymywania naszych rozwiązań w chmurze Azure na preferencyjnych warunkach.

Aplikacje webowe
tło
kropla kropla kropla kropla kropla kropla
Wielkie rzeczy
nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania
małych rzeczy w jedną całość.
Vincent van Gogh

Aplikacje desktopowe

W dzisiejszych czasach większość rozwiązań opiera się na systemach webowych, jednak czasem istnieje konieczność stworzenia dedykowanej aplikacji narzędziowej, np. do obsługi kasy fiskalnej lub innego typu urządzeń niepodłączonych bezpośrednio do Internetu...

Tworzenie i utrzymywanie aplikacji webowej nie ma większego sensu, gdy potrzebujemy np. konwerter wyeksportowanych danych z jednego systemu do drugiego. Wtedy mogą się przydać dedykowane aplikacje desktopowe instalowane lokalnie na komputerach. Takie aplikacje mogą z powodzeniem stanowić osobny projekt, jak i być częścią rozbudowanego systemu webowego.

Aplikacje mogą zawierać interfejs użytkownika, odpowiadać za integrację pomiędzy różnymi systemami, a także działać w tle na serwerach zbierając interesujące nas dane lub kontrolować ich pracę.

Laptop
tło
kropla kropla kropla kropla kropla kropla ośmiornica z telefonem ośmiornica z telefonem ośmiornica z telefonem ośmiornica z telefonem

Aplikacje mobilne

Praktycznie każdy używa telefonu lub tabletu w życiu codziennym czy w pracy, dlatego bardzo istotne jest stworzenie dobrej aplikacji mobilnej. Pomożemy zdecydować jaki jej rodzaj będzie dla Ciebie najlepszy: webowa, natywna czy hybrydowa... Używając środowiska, np. Xamarin, możemy szybko tworzyć rozwiązania natywne na wiele platform jednocześnie dzięki współdzieleniu kodu.

Opracujemy dla Ciebie projekt graficzny, UI/UX oraz przygotujemy makietę aplikacji przed rozpoczęciem prac nad projektem, dzięki czemu zobaczysz jak będzie wyglądała aplikacja na telefonie jeszcze przed napisaniem jakiegokolwiek kodu. Pozwoli to na wykrycie błędów projektowych już na poziomie wstępnych prac.

Mamy duże doświadczenie związane z wymianą danych pomiędzy aplikacją mobilną a serwerami. Możemy stworzyć dla Ciebie nowe API lub użyć gotowego, które już posiadasz.

Aplikacje mobilne

Praktycznie każdy używa telefonu lub tabletu w życiu codziennym czy w pracy, dlatego bardzo istotne jest stworzenie dobrej aplikacji mobilnej. Pomożemy zdecydować jaki jej rodzaj będzie dla Ciebie najlepszy: webowa, natywna czy hybrydowa... Używając środowiska, np. Xamarin, możemy szybko tworzyć rozwiązania natywne na wiele platform jednocześnie dzięki współdzieleniu kodu.

Opracujemy dla Ciebie projekt graficzny, UI/UX oraz przygotujemy makietę aplikacji przed rozpoczęciem prac nad projektem, dzięki czemu zobaczysz jak będzie wyglądała aplikacja na telefonie jeszcze przed napisaniem jakiegokolwiek kodu. Pozwoli to na wykrycie błędów projektowych już na poziomie wstępnych prac.

Mamy duże doświadczenie związane z wymianą danych pomiędzy aplikacją mobilną a serwerami. Możemy stworzyć dla Ciebie nowe API lub użyć gotowego, które już posiadasz.

Kontroler sterujący wektorowo pracą omni-kierunkowego wózka widłowego

Projektowanie urządzeń elektronicznych

Twój startup wymaga stworzenia prototypu urządzenia elektronicznego? Pomożemy go zbudować lub zaprojektować cały układ oraz PCB za Ciebie, a na końcu uruchomić działający prototyp . Jeszcze w trakcie prac będziemy mogli stworzyć dla niego oprogramowanie i połączyć z Twoim systemem. Mamy doświadczenie w implementacji różnych metod komunikacji - od interfejsu szeregowego, Bluetooth i WiFi po mniej popularne interfejsy CAN i ZigBee.

Jeśli zależy Ci na czasie i redukcji kosztów możemy zbudować rozwiązanie w oparciu o dostępne platformy, np. Raspberry Pi, Arduino lub gotowe zestawy uruchomieniowe (ATMega, STM, Microchip). Dzięki integracji rozwiązania z Azure IoT Hub możemy także szybko utworzyć bezpieczne połączenia dwukierunkowe z urządzeniami, zapewnić ich monitoring i zdalne zarządzanie.

tło
kropla kropla kropla kropla kropla kropla
Człowiek z nowymi pomysłami jest wariatem
dopóki nie odniesie sukcesu.
Mark Twain
Kapelusze - transfer B2B

Integracje B2B

Dzięki dużej różnorodności oferowanych przez nas usług, technologii i platform możemy przygotować dla Ciebie projekty integrujące wiele aplikacji i systemów w jednym rozwiązaniu.

Nasze rozwiązania mogą jednocześnie opierać się na dedykowanych aplikacjach (uruchamianych na serwerach jako serwisy), systemach webowych i dedykowanych urządzeniach tworząc jedno wielkie zintegrowane środowisko. Jeśli potrzebujesz tylko prostego rozwiązania polegającego, np. na przekonwertowaniu jednego rodzaju pliku w drugi, to także znajdziemy dla Ciebie optymalne rozwiązanie.

Przykładowe projekty

SyncHRoner - zrzut ekranu
logo SyncHRoner
SyncHRoner

System zbudowany w modelu SaaS. Umożliwia stworzenie scentralizowanego rozwiązania HR dopasowanego do potrzeb pracodawców, agencji pracy tymczasowej oraz pracowników i kandydatów . SyncHRoner pozwala zarówno na samodzielne zarządzanie własnymi pracownikami, jak i na określenie sposobu współpracy z zewnętrznymi firmami dostarczającymi pracowników.

Wspomaga wszystkie procesy HR: od mulipostingu ogłoszeń, po proces rekrutacji i onboardingu po planowanie oraz rozliczanie zmian. Dzięki dużej elastyczności można w systemie odzwierciedlić dowolną relację pomiędzy firmami. Pracownicy mają dostęp do swoich profili i mogą samodzielnie zapisywać się na zmiany, aplikować na oferty pracy, modyfikować swoje dane oraz mieć podgląd historii swoich zarobków.

Całość jest uruchomiona w chmurze MS Azure, dzięki czemu system dostosowuje się automatycznie do obciążeń. Aplikacja kliencka jest stworzona w oparciu o najnowszą wersję Angular'a. Backend stanowi WebApi połączone z serwerem MS SQL Server.

Dodatkowo system jest wyposażony w zaawansowany moduł komunikacyjny. Pozwala na dwukierunkową komunikację przez e-mail, chat, SMS (dedykowana aplikacja mobilna umożliwia przerobienie telefonu na centrum SMS).

KwiTEK - zrzut ekranu
logo KwiTEK
KwiTEK

Dedykowany system CRM. Pozwala na zarządzanie bazą klientów, rozliczeniami, usługami abonamentowymi oraz zadaniami / zgłoszeniami klientów. System generuje faktury i umożliwia ich automatyczną wysyłkę. Moduł zadań pozwala na tworzenie i rozliczanie ich na podstawie czasu ich trwania.

KwiTEK ma wbudowaną obsługę faktur kosztowych i pilnuje opłat cyklicznych. Aplikacja posiada tablicę KanBan, która w przyjazny dla użytkownika sposób, pozwala na zarządzanie zadaniami i przydzielanie ich konkretnym konsultantom / technikom.

Do systemu mają także dostęp klienci, którzy w dowolnej chwili mogą sprawdzić aktualny stan swoich rozliczeń, pobrać faktury VAT, przejrzeć historię zadań oraz wyświetlić ogólny podgląd postępu prac.

AwSumie - zrzut ekranu
logo AwSumie
AwSumie

Jest to aplikacja pozwalająca na tworzenie zaawansowanych ofert. Dzięki unikatowemu podejściu do kosztorysów oraz wewnętrznemu systemowi rozwiązywania równań pozwala na szybkie i intuicyjne tworzenie ofert dla klientów, uwzględniając koszty ponoszone przez dostawcę. By maksymalnie ułatwić tworzenie nowych ofert, system pozwala na definiowanie własnych formularzy, na których podstawie obliczana jest finalna kwota.

AwSumie generuje finalne oferty w formacie PDF wg ustalonego szablonu. Dzięki szybkiemu obliczaniu cały czas widoczna jest rentowność danego projektu. W aplikację wbudowana została także baza towarów i usług oraz ich zamienników w podziale na różnych dostawców.

Development Checkpoint - zrzut ekranu
logo UBD S.A.
Development Checkpoint

Dedykowany system wspiera wysiłki rozwojowe managerów poprzez przekazanie zobowiązania managera do podjęcia określonych działań rozwojowych i uzyskaniu informacji zwrotnej od innych uczestników projektu. Aplikacja funkcjonuje w oparciu o wiadomości e-mail oraz ankiety online.

Całość jest utrzymywana na naszych serwerach VPS. Development Checkpoint jest zbudowany na bazie platformy AlkonMVC.

I-Sign - zrzut ekranu
logo Staffer sp. z o.o.
I-Sign

Internetowy system Staffer to narzędzie pozwalające na zaplanowanie całego tygodnia pracy. Pracodawcy i pracownicy mają możliwość utworzenia własnego profilu, zaplanowania zmian i kontroli ponoszonych wydatków . Jest to rozwiązanie z zakresu HR pozwalające na samodzielne zapisywanie się pracowników na wybrane przez siebie wydarzenia.

Dodatkowo na potrzeby tego projektu zbudowaliśmy dedykowany moduł rozliczeń (przeliczający wynagrodzenia z kwoty netto na brutto), który eksportuje dane bezpośrednio do systemu kadrowo-płacowego Symfonia ERP.

System jest utrzymywany na serwerach dedykowanych, które są od wielu lat zarządzane i obsługiwane przez naszą firmę.

Nie Tylko Witek Poleca - zrzut ekranu
logo Nie Tylko Witek Poleca
Nie Tylko Witek Poleca

NieTylkoWitekPoleca.pl to serwis internetowy wskazujący drogę do najlepszych miejscówek w Warszawie. Można w nim wybrać lokal z kilku kategorii: melanż, szama, bauns, relax, kultura, a następnie napisać komentarz na jego temat i go ocenić. Dodatkowo system pozwala na publikację wydarzeń, które odbywają się w danym lokalu.

Atena - zrzut ekranu
Achieve Global
Atena

Dedykowana aplikacja webowa pozwalająca na tworzenie raportów poszkoleniowych. System przechowuje wyniki, rodzaj szkolenia, informacje o trenerze oraz o kliencie. Możliwe jest przeprowadzenie kilku różnych analiz danych. Atena pozwala na okeślenie wersji językowej i wybranie z bazy szablonu wyglądu raportu.

System jest utrzymywany od wielu lat na naszych serwerach.

Tenis Manager - zrzut ekranu
logo TCP Sport
Tenis Manager

Aplikacja pozwala na prowadzenie rozliczeń gier tenisowych i abonamentów. Całość opiera się o aplikację dedykowaną zbudowaną przy pomocy naszego rozwiązania AlkonMVC. System przechowuje informacje o klientach wraz z historią ich gier, abonamentów i wystawionych paragonów.

Całość jest utrzymywana na naszych serwerach. Użyta technologia to MVC.NET.